Company

CERI International Sp. z o.o. is a rapidly expanding BPO centre (Business Process Outsourcing) with substantial experience in effective business process management. CERI International assists entrepreneurs in optimizing their operating expenses and in effectively translating better results into even better services. CERI International belongs to Commerzbank Group.

Asystent ds. Obsługi Procesów ze znajomością języka niemieckiego

Job Reference:
AP/N/CKOPN/B/­CERI/2015
Position Type:
Full time
Start Date:
15.03.2015
Work Place:
CERI International Sp. z o.o., ul. Magazynowa 2, Białystok.

GŁÓWNE ZADANIA NA STANOWISKU:

  1. Przyjmowanie dokumentacji od Klienta i jej analiza.
  2. Korekta i wyszukiwanie danych w systemie.
  3. Realizacja zleceń Klienta dotyczących rachunków bankowych.
  4. Wprowadzanie zmian w danych i dyspozycjach na zlecenie Klienta w systemie bankowym.
  5. Księgowanie opłat związanych z operacjami na rachunkach Klientów.
  6. Korespondencja mailowa ze współpracownikami z banku.
  7. Pobieranie wyciągów z niemieckiego rejestru handlowego dla Klientów.
  8. Obsługa reklamacji.

WYMAGANIA:

  1. Wykształcenie: w trakcie studiów, licencjackie lub wyższe.
  2. Znajomość języka niemieckiego w zakresie czytania i pisania min. na poziomie B wg Europejskiej klasyfikacji poziomu biegłości językowej.
  3. Umiejętność ogólnej obsługi komputera.
  4. Dokładność i staranność.
  5. Odpowiedzialność i rzetelność.
  6. Zaangażowanie.
  7. Umiejętność pracy w zespole.
  8. Umiejętność szybkiego uczenia się.

OFERUJEMY:

  1. Szkolenie wprowadzające do pracy na stanowisku.
  2. Pracę w nowym oddziale intensywnie rozwijającej się firmy.
  3. Możliwość rozwoju osobistego i zdobycia doświadczenia zawodowego.
  4. Zatrudnienie w ramach umowy o pracę.
  5. Dodatek do wynagrodzenia za znajomość języka niemieckiego wykorzystywanego w pracy.
  6. Premię zależną od wyników pracy.
  7. Dofinansowanie do karty MultiSport oraz opieki medycznej.
  8. Dofinansowanie do kursu języka niemieckiego lub angielskiego organizowanego w firmie.
  9. Dofinansowanie transportu komunikacją miejską spoza Białegostoku.

Are you interested?

Prosimy o przesłanie aplikacji zawierającej CV oraz list motywacyjny w językach polskim, niemieckim i angielskim, w temacie podając nr ref. AP/N/CKOPN/B/CERI/2015 na adres: KARIERA@CERI.PL

„I agree for processing my personal data and putting them into a database of CERI International Sp. z o.o. with headquarters in Łódź, Traktorowa 148/158 with regard to the current and future recruitment projects, in accordance with the provisions of the Act about the Personal Details Protection dated

29.08.1997 (Dz.U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z poź. zm.). I note that I have a right of access to the content of my data and their
correction.”

* Please understand that only those candidates chosen for further consideration will be contacted.